Barkod Numarası Başvurusu

GS1 Barkod Numarası Alma

Ürünleriniz İçin Firmamızdan Barkod Numarası Alabilirsiniz.

Barkod Numaranızı Güvenilir Firmadan Almalısınız !

Barkod Numaranızı almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız İstanbul merkezli olup Türkiye'nin tüm illerine Barkod Numarası hizmeti vermektedir.
Firmanızın ürünlerde kullanmak üzere gereksinimi olanm Barkod Numaralarınızı hızlı işlem ve uygun ücretlendirme ile çözüme ulaştırmak için sizlere hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda daha önce almış olduğunuz Barkod Numaralarınızın yıllık aidat ödemelerinde yada bilgi güncellemelerinizde (adres, ünvan vb.) hizmet vermekteyiz.
Barkod Numaralarının tahsis edilmesi ile ilgili merak ettiklerinizi 0850 888 52 37 no'lu tefefon hattımızdan bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Barkod Numarası Ne İşe Yarar

 • E-Ticaret sitelerinde ürün satışı yapmak için gereklidir.

 • Zincir marketlerde ürünlerinizi satabilmeniz için gereklidir.

 • Satışını yaptığınız ürünlerin stok durumlarını anında görebilirsiniz.

 • Ürün satışlarınızın muhasebesini daha kolay tutarsınız.

 • Ürünlerinizin kayıt aldığında olduğundan tüketicilere güven verirsiniz.

 • Gün geçtikçe gelişmeye devam eden teknoloji ve gereksinimler sonucunda yakında zorunlu hale gelecek Barkod Numaranızı üretime başladığınız esnada hemen almanızı öneririz. Aksi taktirde bazı sektör veya satış alanlarında zorunlu tutulduğundan dolayı satış işlemlerinizde gecikmeye uğrayarak, maddi zarardan kaçınabilirsiniz.

  MARKANIZ TESCİLLİ Mİ ? Ürünlerinizde yada İşletminizde kullandığınız markanız Türk Patent Kurumu tarafından tescil edilmemiş ise yasal olarak size ait değildir.
  » Buraya Tıklayarak Hemen Bilgi Alabilirsiniz yada bizi arayabilirsiniz. 0216 533 47 33

  0216 533 47 33