Barkod Numarası Başvurusu

Barkod Numarası Nereden Alınır

GS1 BARKOD SATIN ALMA

Barkod numarası

Ürünlerinizde kullanmanız gereken Barkod Numaranızı almak için Barkod Numarası Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Gerekli evraklar tamamlanarak, barkod ücretleri yatırıldıktan sonra ürünlerinize ait Barkod Numaranızı (EAN) alabilirsiniz.

Dünya'da Barkod Numaralarının verildiği resmi kurum merkezi Brüksel'de bulunan GS1 Merkezidir. Firmamız işlemlerinizin yapılaması için aracı firma olup; hatasız, hızlı ve doğru olarak Barkod Numarası alabilmenizi sağlamaktadır. İşlemlerinizi firmamız olarak gerçekleştirsekte, prosedürler ve ücretler (Bürüksel Merkezli) GS1 tarafından belirlenmektedir.

Barkod Numarası işlemlerinizi olabildiğince hızlı olarak sonlandırarak ticari faaliyetlerinizi devam ettirmenizi sağlıyoruz. En hızlı şekilde numaralarınız sizlere verilerek satışlarınıza başlayabilirsiniz.

BARKOD NUMARASI E-DEVLET

Ürünleriniz için Barkod Numarası E-DEVLET ÜZERİNDEN ALINMAMAKTADIR. Bu bilgi tamamen yanlış olup; sağlık-eğitim-askerlik vb. Barkod Numaraları ile karıştırılarak E-Devlet üzerinden verildiği sanılmaktadır; YANLIŞTIR. Firmamız dahil Türkiye'de hiç bir kurum E-Devlet üzerinden ticari ürün barkodu (EAN - GTIN - UPC) vermemektedir.

İnternet üzerinde oldukça sahte barkod numaraları bulunmaktadır. Aynı zamanda sahte barkod numarası veren firma görünümlü web siteleri vardır. Dikkat edin!

 • 1 Çeşit Ürün İçin
 • 1 -10 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 -100 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 - 1000 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 - 10.000 Çeşit Arası Ürün İçin
 • 1 - 100.000 Çeşit Arası Ürün İçin

 • Ürün çeşitlerinize göre almak istediğiniz Barkod Numarası aralığını seçmeniz gerekiyor. Bu aralıkların her biri ayrı ücret tarifesine sahiptir. Ücretler için buraya tıklayabilirsiniz.

  Bu seçeneklerden sonra ise gerekli evrakları firmamızdan temin ederek, işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Gerekli evraklar için buraya tıklayabilirsiniz.

  Barkod Numarası başvurusu yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ
  Yada Telefonda bilgi almak için bizi arayınız   0850 888 52 37

  MARKANIZ TESCİLLİ DEĞİLSE, TAKLİT EDİLEBİLİR VE MARKANIZI KAYBEDEBİLİRSİNİZ!
  » Buraya Tıklayarak Yetkili ve Resmi Patent Ofisimizden Hemen Bilgi Alabilirsiniz
  MARKA VE PATENT İÇİN BİLGİ ALIN   0216 533 47 33

  0216 533 47 33